Všechny výrobky, které používám obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány.

Klasická pedikúra

Klasická pedikúra (mokrá) je metoda, která se používá již desítky let. Celá procedura začíná koupelí nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami po dobu 10 až 20 minut. Během této doby dojde ke změkčení otlaků, mozolů, nehtů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Po důkladném osušení nohou se vyčistí a ošetří nehtové lůžko, pomocí ostré žiletky či skalpelu se opatrně odstraní zrohovatělá kůže a mozoly. Odstraní se případná kuří oka. Následuje zkrácení, zpilování nehtů do ideálního a zdravého tvaru a následně se vyleští. Doporučovaná doba opakování procedury je po 3 až 5 týdnech.


Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra (někdy také zvaná suchá nebo medicinální) je odborný způsob ošetření nohou speciálním certifikovaným vysokoobrátkovým přístrojem s frézami.

Celé ošetření se provádí na „sucho“, je bezbolestné, nedochází při něm k porušení integrity kůže a je bez rizika přenosu infekce či mykóz. Odborně se tímto přístrojem ošetří nehty a celé plosky nohou, různé problémy jako jsou například zarostlé či ztluštělé nehty, zrohovatělá kůže, kuří oka, mozoly, různé praskliny atd.

Přístrojová pedikúra je vhodná pro osoby s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění pedikúry mokrou cestou nebo pro rizikové skupiny osob s onemocněním žil či tepen dolních končetin, diabetiky, osoby s onemocněním lupénkou nebo pro osoby s poruchami srážlivosti krve, pro které není mokrá (klasická) pedikúra doporučována.

Doporučovaná doba opakování procedury: po 3 až 8 týdnech.

Výhody
• šetrnější pro kůži i nehty
• bezbolestné ošetření
• bez rizika infekce
• způsob vhodný pro rizikové skupiny (diabetiky, osoby s onemocněním lupénkou, žil či tepen dolních končetin atd.)


Aplikace nehtových rovnátek

Léčba zarůstání nehtu na nohou

Aktivní nalepovací špony

• inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů

• vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků

• ihned se přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu

• okamžitá aplikace

• výrazně zmírní vaše nepohodlí

Ošetření zarostlého nehtu neprovádějte NIKDY sami! Problém se pouze prohloubí, až nabude takových rozměrů, že nebude možné jej ošetřit doma a pak většina postižených vyhledá lékaře, který nehet částečně odstraní nebo strhne.

.